Mikuláš Medek
Bez názvu
Id: 659
kresba tužkou/papír, rozměr 60,5 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 68, autorem darováno předkům současných majitelů, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno s PhDr. Evou Kosákovou (autorovou dcerou)
zobrazeno: 5041x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
70 000 Kč