Mikuláš Medek
Surrealistické zátiší
Id: 382807
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Karla Srpa
zobrazeno: 3073x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
53 000 Kč
Příhozy: 60