Míla Doleželová
Koupání
Id: 95707
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 27,7 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2757x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč