Míla Doleželová
Kočovnická rodina
Id: 317701
olej/plátno, velkoformátový rozměr 175 x 217 cm, neznačeno, na zadní straně číslováno, nerámováno, vzácně se vyskytující formát
zobrazeno: 4692x
Vyvolávací cena:
40 000 Kč
155 001 Kč
Příhozy: 71