Čas na serveru 12:23:43

Míla Doleželová
Kristus

Id: 524804

Kristus

  •  / Kristus / Míla Doleželová
  •  / Kristus / Míla Doleželová
  •  / Kristus / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 120 x 67 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1563x

Vyvolávací cena:
12 500

68 000

Příhozy: 50