Míla Doleželová
Kristus
Id: 524804
olej/plátno, rozměr 120 x 67 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1598x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 50