Čas na serveru 12:29:05

Míla Doleželová
Matka s dítětem

Id: 524805

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 150 x 95 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě

zobrazeno: 2931x

Vyvolávací cena:
15 000

221 000

Příhozy: 102