Míla Doleželová
Popeleční středa
Id: 464901
olej/sololit, rozměr 55 x 102 cm (rozměrnější), neznačeno, popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám, malba místy vypadaná (viz foto), provenience: na zadní straně věnování prof. Alfredu Habermannovi (1930-2008) - sochaři v železe a uměleckému kováři, zakladateli Hefaistonu na hradě Helfštýn. Pan Habermann byl blízkým přítelem autorky, setkávali se převážně v Klátovci na Vysočině, kde měl kovárnu a Míla Doleželová chalupu.
zobrazeno: 17384x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
87 000 Kč
Příhozy: 81