Míla Doleželová
Portrét muže
Id: 340204
olej/plátno, rozměr 41 x 41 cm, neznačeno, na zadní straně evidenční číslo, oděrky na rámu
zobrazeno: 2415x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
32 000 Kč