Míla Doleželová
Rodina
Id: 340201
olej/plátno, rozměr 109 x 100 cm, neznačeno, oděrky na původním olištování, na zadní straně evidenční číslo
zobrazeno: 1838x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
110 000 Kč
Příhozy: 89