Čas na serveru 09:33:21

Míla Doleželová
Rodina

Id: 528101

Rodina

  •  / Rodina / Míla Doleželová
  •  / Rodina / Míla Doleželová
  •  / Rodina / Míla Doleželová
  •  / Rodina / Míla Doleželová

olej/plátno, rozměr 200 x 114 cm (VELKÝ FORMÁT), neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1861x

Vyvolávací cena:
12 500

110 000

2024,12-1,03,20,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 60