Míla Doleželová
Zelený den
Id: 171802
olej/plátno, rozměr 85 x 96 cm, nesignováno, na zadní straně popsáno, autorsky olištováno, oděrky na rámování
zobrazeno: 4546x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 76