Míla Doleželová
Žena s ptáčkem
Id: 539601
olej/sololit, rozměr 95 x 36 cm, neznačeno, rámováno, na zadní straně věnování autorky (viz foto)
zobrazeno: 6623x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
66 000 Kč
2024,12-1,02,21,28,00
minimální příhoz 1 000 Kč
Příhozy: 51