Čas na serveru 12:26:54

Milada Marešová
Don Quijote

Id: 502902

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Milada Marešová

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1074x

Vyvolávací cena:

21 612