Milada Marešová
Don Quijote
Id: 502902
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1074x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 612 Kč