Milada Marešová
Ilustrace ke knize
Id: 209712
kombinovaná technika/barevná kresba/tuž/akvarel/papír, rozměry ve výřezu: 11,5 x 17,5 cm; 11,5 x 17,5 cm; 23 x 18 cm, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, jedná se o ilustraci ke knize Boženy Němcové "Báchorky"
zobrazeno: 4985x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 100 Kč