Milan Chabera
Chvilku sama
Id: 154101
akryl/olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno
zobrazeno: 2115x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 62