Milan Chabera
Jižní typ
Id: 154102
akryl/koláž/olej/plátno, rozměr 115 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno
zobrazeno: 5691x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
78 000 Kč
Příhozy: 63