Milan Chabera
Nadbytek hříchu
Id: 63902
kombinovaná technika/papír, velikost listu 70 x 70 cm, signováno uprostřed dole, datováno 2004, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2069x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
19 500 Kč