Milan Chabera
Portrét
Id: 1189
olej/plátno, rozměr plátna 44 x 44 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2861x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 900 Kč