Milan Chabera
Trhovci II.
Id: 208001
malba/plátno, rozměr 80 x 81 cm, značeno a datováno uprostřed dole, olištováno, popsáno na zadní straně
zobrazeno: 2705x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 50