Milan Chabera
V prostoru
Id: 199515
akryl/olej/plátno/papír, rozměr 115 x 140 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně popsáno, datováno, olištováno
zobrazeno: 5737x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 68