Čas na serveru 16:30:23

Milan Chabera
Velká scéna (divadlo)

Id: 524601

Velká scéna (divadlo)

  •  / Velká scéna (divadlo) / Milan Chabera

kombinovaná technika, akryl/olej/koláž/plátno, rozměr 145 x 145 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 3568x

Vyvolávací cena:
15 000

49 000