Miloslav Hlaváček
Transplantace
Id: 47001
olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1978, v minulosti restaurováno, olištováno, původní stav
zobrazeno: 2227x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
21 000 Kč