Milan Klimeš
Abstraktní kompozice
Id: 53417
olej/karton, rozměr 33 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 67, signatura i datace též na zadní straně, autorsky olištováno, zcela původní stav, získáno z pozůstalosti autora
zobrazeno: 2088x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 100 Kč