Milan Klimeš
Dámská společnost
Id: 37218
olej/plátno, rozměr 43 x 103 cm, signováno na zadní straně s datací 71, odborně vyčištěno, nově rámováno, velmi dobrý stav, pochází z pozůstalosti autora
zobrazeno: 2004x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč