Milan Klimeš
Divoký rej
Id: 1503202
olej/plátno, rozměr 75 x 110 cm, značeno na zadní straně, datace 71, obraz ve výborném stavu
zobrazeno: 2510x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 100 Kč