Milan Klimeš
Postavy
Id: 273805
malba/papír, rozměr 65 x 90 cm, neznačeno, poškozeno ve vrchní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 9563x
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 900 Kč