Milan Klimeš
Svatební sen
Id: 248306
olej/plátno, rozměr 78 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, původem z pozůstalosti autora
zobrazeno: 3553x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
26 500 Kč
Příhozy: 54