Milan Klimeš
Ty Já
Id: 15903
olej/plátno, rozměr 39 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, olištováno, původní stav
zobrazeno: 1929x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
8.9.2016, 20:33:00
25.7.2016 | 19:39 | 1 500 Kč |