Milan Klvaňa
Kompozice
Id: 1173
olej/plátno, rozměr plátna 100 x 81 cm, nesignováno, malba mírně poškozena - protlačena, na zadní straně potvrzení pravosti synem autora, původní stav
zobrazeno: 2244x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 500 Kč