Milan Klvaňa
Náměstí Konečného v Brně
Id: 1561
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 54, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav
zobrazeno: 2068x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 100 Kč