Milan Klvaňa
Rokle
Id: 970
olej/plátno, rozměr plátna 92 x 73 cm, signováno vlevo dole, datováno 68, popis na zadní straně, původní stav
zobrazeno: 3136x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 500 Kč