Milan Knížák
Hard Silver Flames
Id: 254718
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 47 cm, popsáno a datováno v ploše, značeno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1150x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 700 Kč