Milan Knížák
Hlava
Id: 258506
kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7431x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
8 501 Kč