Milan Knížák
Karvinský kapr
Id: 458501
pastelka/propiska/papír, rozměr ve výřezu 30,5 x 32,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 556x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
16.10.2023, 21:28:00
3.10.2023 | 21:05 | 2 500 Kč |