Čas na serveru 13:00:12

Milan Knížák
Květinový čtverec

Id: 514306

Květinový čtverec

  •  / Květinový čtverec / Milan Knížák

kombinovaná technika, akryl/textilie/plátno, rozměr 160 x 116 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 7680x

Vyvolávací cena:
15 000

115 000

Příhozy: 59