Milan Knížák
První koncert
Id: 258505
kombinovaná technika/foto/koláž, rozměr listu 29,5 x 20,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1302x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 500 Kč