Milan Knížák
Umělci
Id: 401611
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 30 x 21 cm, značeno a popsáno v ploše a na zadní straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1831x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč