Milan Knížák
Zlatá deska
Id: 270123
umělecký předmět, rozměr předmětu včetně boxu 48 x 38 cm, značeno, popsáno, datováno ve spodní části, zaskleno, stav viz foto,po
zobrazeno: 2580x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 62