Milan Laluha
Bez názvu
Id: 32008
pastel/papír, rozměr 15 x 26 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2381x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč