Milan Laluha
Cestou z Mičinej
Id: 514701
tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3793x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 400 Kč
Příhozy: 53