Milan Laluha
Dvě babky
Id: 354201
olej/sololit, rozměr 40 x 40 cm, značeno vlevo dole, též na zadní straně včetně datace, rámováno
zobrazeno: 4046x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
62 000 Kč
Příhozy: 69