Milan Laluha
Mičinská kompozice
Id: 425302
olej/sololit, rozměr 25 x 25 cm, značeno ve spodní části, rámováno, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 3173x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 61