Milan Laluha
Sedící chlapec
Id: 49001
tužka/papír, rozměr ve výřezu 51,5 x 40,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, lehce pomačkaný papír, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2135x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
5 000 Kč