Milan Laluha
Traja muži z Mičinej
Id: 489001
olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen posudek vypracovaný PhDr. Mariánem Kvasničkou
zobrazeno: 10587x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
35 000 Kč