Milan Martinec
Pařížský motiv
Id: 913
olej/plátno, rozměr plátna 75 x 75 cm, signováno vpravo dole Martinec, datováno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4471x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
22 000 Kč