Milan Martinec
Pražský motiv II.
Id: 165310
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, štítek na zadní straně, autorsky olištováno
zobrazeno: 5422x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 900 Kč