Milan Martinec
Slunečnice IV
Id: 378307
olej/plátno, rozměr 125 x 100 cm, značeno a datováno vpravo dole, na zadní straně původní štítek, lehce poškozené původní olištování
zobrazeno: 1337x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
6 000 Kč