Milan Med
Baletky
Id: 34113
olej/sololit, rozměr 39,5 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 97, drobné lokální oděrky v malbě, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2275x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
11 200 Kč