Milan Med
Baletky
Id: 83401
olej/sololit, rozměr 40 x 80 cm, signováno monogramem vpravo nahoře, datováno 97, novodobě rámováno, drobné oděrky na rámu, obraz v původním stavu
zobrazeno: 2025x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč