Milan Med
Baletky
Id: 107803
pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3470x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč